Wizytówki typu multiloft

Wizytówki typu multiloft wytwarza się z dwóch lub trzech warstw papieru, który się ze sobą skleja. Aby uzyskać jak najciekawszy efekt końcowy, warstwy papieru powinny kontrastować ze sobą.

Wizytówki typu multiloft – niespotykany wygląd

W opcji trzech warstw, wewnętrzną warstwę zwana przekładką bądź rdzeniem, wykonuje się z kolorowego paieru tzw. barwionego w masie (kolorowy w przekroju). Zewnętrzne warstwy zaś to papier biały bądź ecru, który jest dowolnie zadrukowywany. Wizytówki multiloft Białystok

Wyróżnij swoje wizytówki grubością i kolorem – wizytówki multiloft

W zależności od tego ile warstw papieru zastosowaliśmy, wizytówki multiloft mają gramturę 650g, 810g, 860g bądź 920g. Do zastosowania jako rdzeń, możliwe jest 13 rodzajów papierów barwionych w masie. Projekt wizytówki powinien uwzględniać kontrastowość warstw zewnętrznych, które nie powinny być zadrukowywane w zbyt dużej części, gdyż ich kontrastowość do kolorowej warstwy wewnętrznej może być wówczas zbyt mała (największą kontastowość stanowi niezadrukowany całościowo papier w zestawieniu z kolorowym rdzeniem.
Wizytówki takie są bardzo efektowne i wywierają duże wrażenie na ich odbiorcach. Zdecydowanie wyróżniają sie na tle innych katr wizytowych. Bywa to bardzo korzystne: łatwiej bowiem zapamiętać dane firmy lub osoby z takiej wizytówki.
Sprawdź także informacje o uszlachetnieniu wizytówek: Wizytówki Białystok

Druk wizytówek Białystok - Wizytówki multiloft

Galeria – Wizytówki Multiloft Białystok