Projekt wizytówki

Projekt wizytówki. Projektowanie oraz druk wizytówek Białystok

Projekt wizytówki. Druk wizytówek możliwy jest jedynie na podstawie profesjonalnie przygotowanego projektu, nie może to być plik .doc z programu MS Word czy też .jpg o zaniżonej rozdzielczości poniżej 300dpi. Przygotowania projektu wizytówki obejmuje również tzw. przygotowanie do druku, które to jest kluczowym etapem, podczas którego dokonywane jest odpowiednie przekształcenie efektów graficznych, wektoryzacja czcionki, odpowiedni zapis bitmap itd. Wizytówki Białystok

Oferujemy kilka wariantów projektów wizytówek, których cena zależna jest od tego, czy projekt oparty jest na gotowym wzorze, czy też indywidualnej koncepcji, sposobie druku oraz późniejszym uszlachetnieniu wizytówek. W zależności od budżetu możesz dobrać najwłaściwszą opcję dla siebie.

Bialystok wizytówki

Projekt wizytówki | Druk wizytówek Białystok

W zależności od zakresu zlecenia proponujemy trzy standardowe opcje projektu wizytówki. Cena projektu graficznego zależna jest od pracochłonności wykonania, złożoności technicznej oraz zaangażowania twórczego, gdyż np. w przypadku projektu wg szablonu ten element nie występuje, stąd jego cena obejmuje jedynie uzupełnienie treścią oraz przygotowanie pliku do druku.

 

Białystok - Projekt wizytówki wg szablonu

Projekt wizytówki na podstawie szablonu

  • projekt wizytówki wg jednego z naszych 18 wzorów
  • wizytówka jednostronna
  • projekt z przygotowaniem do druku

Cena 50 zł netto

Białystok - Projekt wizytówki wg koncepcji indywidualnej

Indywidualny projekt wizytówki

  • indywidualne podejście do projektu
  • wizytówka dwustronna
  • projekt z przygotowaniem do druku

Cena 100 zł netto

Białystok - Projekt wizytówki wg koncepcji indywidualnej z uszlachetnieniem

Indywidualny projekt wizytówki z uwzględnieniem uszlachetnienia druku

  • indywidualne podejście do projektu
  • wizytówka dwustronna
  • przygotowanie dodatkowych elementów projektu na podstawie których realizowany jest np. zadruk kolorem białym na podłożach premium, lakier punktowy, tłoczenie, hotstamping itp.
  • projekt z przygotowaniem do druku

Cena 150-250 zł netto (cena uzależniona jest od rodzaju oraz ilości technik uszlachetniających)

Projekt wizytówki Białystok

Co obejmuje projekt wizytówki?

Usługa ta zawiera w sobie stworzenie projektu graficznego wizytówki z przygotowaniem go do druku. Zaprojektowanie wizytówki wymaga zachowania wielu wymagań technicznych (wielkość projektu, spady, bezpieczny margines, wielkość czcionek, zamiana w krzywe, suma zafarbienia itp.), aby z projektu możliwy był późniejszy wydruk wizytówek. Przedmiotem zlecenia jest projekt do druku, a nie tzw. projekt źródłowy/edycyjny, który bez odpowiedniego przygotowania jest niezdatny do druku. Zakup projektu edycyjnego realizowanego wg indywidualnej koncepcji możliwy jest na podstawie osobnej umowy za określoną opłatą. W przypadku projektów wizytówek wg wzornika, nie możliwe jest uzyskanie przez Klienta praw autorskich do tych projektów, czy też plików edycyjnych, gdyż projekty te stanowią własność naszego studia graficznego i stworzone zostały z myślą wielokrotnego rozpowszechniania po odpowiedniej personalizacji.

Wizytówka Białystok - druk

Czego nie obejmuje projekt wizytówki?

Wykonując projekt wizytówki korzystamy z różnych materiałów własnych oraz przekazywanych przez Klienta (elementy graficzne typu logo, ikony, desenie, wzorki itp, zdjęcia, tekst). Projekt wizytówki nie jest okazją do bezpłatnego opracowania tego typu elementów. W ramach zlecenie projektu wizytówki, nie zaprojektujemy loga, czy też nie wykonamy sesji zdjęciowej. Zlecenie może być oczywiście rozszerzone o te dodatkowe usługi, jednak ich koszt nie jest zawarty w cenie projektu wizytówki.