Projekt wizytówki wg indywidualnej koncepcji

Projekt graficzny oparty na koncepcji graficznej dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta to możliwość stworzenia czegoś unikalnego. Dopasowanego do wymagań i oczekiwań. Tego typu zlecenie przebiega w dwojaki sposób – możemy je realizować wg ścisłych wytycznych Klienta lub też Zleceniodawca może pozostawić tzw. wolną rękę w kwestii kreacji. Projekt wizytówki Białystok

Zdecydowana większość zleceniodawców wybiera ten rodzaj projektu. Są to większe możliwości nie tylko graficzne, ale również pod kątem uszlachetniania. W indywidualnym projekcie możemy wykonać złocenie, lakier wybiórczy czy też tłoczenie. Jest to nieco dłuższy czas oczekiwania na produkt, ale też zdecydowanie bardziej ciekawy efekt.
Wizytówki oparte na szablonie są natomiast często ratunkiem dla tych, którzy chcą szybko i na już. Sam końcowy efekt wizualny nie ma dla nich większego znaczenia.
Oba rodzaje projektów mają swoich zwolenników i przede wszystkim zależą od potrzeb zamawiającego.

Projekt wizytówki wg indywidualnej koncepcji graficznej

Projekt graficzny wizytówki Białystok
Projekt wizytówki Białystok

Indywidualny projekt graficzny wizytówki

Indywidualny projekt graficzny wizytówki możemy dopasować do konkretnej firmy, branży itd. Możemy nadać mu określone cechy, zawrzeć w nim dowolne elementy graficzne, tekst, zdjęcia itp.

Pełna dowolność mieści się się jednak w pewnych granicach. Czasem bowiem to, co wydaje się Klientowi oryginalne i wyrafinowane, część odbiorców uznaje za słabe, mało estetyczne i w złym guście. W przypadku jednak pracy wg wytycznych Klienta, to on ponosi ryzyko sprawdzenia się jego wizji wyglądu. Grafik jest jedynie wykonawcą przekazanego zamysłu.
W swej pracy staramy się zawsze informować Klienta, iż pewne rzeczy nie są wskazane. Ostatecznie jednak to on ma decydujący głos. Dotyczy to koncepcji nie zaś wymogów technicznych. Chęć naginania zaleceń technicznych kończy się zawsze w ten sam sposób, czyli uzyskaniem wadliwego produktu.