Pieczątki

Pieczątki Białystok / ul. Składowa 7 lok. 107

Pieczątki wykonujemy z użyciem obróbki laserowej. Dzięki zastosowaniu trwałej gumy stemplarskiej oraz obróbki z zastosowaniem stożka nasze stemple są trwałe oraz gwarantują wysoką jakość odwzorowania. W połączeniu ze sprawdzonymi automatami do pieczątek, nasz produkt może służyć długie lata. Pieczątki Białystok

Ekspresowe wyrabianie pieczątek – Jak szybko możemy wykonać pieczątkę?

Pieczątki w trybie ekspresowym wykonujemy w przeciągu 1-3 godzin. Jest to najczęściej zamawiany wariant. Jeżeli zlecenie ma być wykonane jeszcze szybciej wówczas za dodatkową opłatą wykonujemy zlecenie w tzw. trybie „od ręki”. Trwa to wówczas poniżej godziny. W przypadku zleceń standardowych czas wykonania wynosi 1-2 dni.

Pieczątki Białystok

Jakiej wielkości pieczątka jest najbardziej właściwa?

Wielkość automatu dobierana jest do ilości tekstu (danych kontaktowych). W przypadku pieczątek imiennych wystarczającą wersją jest automat z 2-3 liniami tekstowymi. Pieczątka firmowa, która zawiera obszerniejsze dane będzie wykorzystywała 5-6 wersów, zaś taka która posiada dodatkowo logo musi mieć wielkość pozwalającą na wprowadzenie około 7-8 wersów. Dobór automatu jest kwestią indywidualną i zależną od projektu pieczątki.